Vítejte v ordinaci dentální hygieny

Dentální hygiena mě baví již 14 let a za tu dobu jsem ošetřila tisíce klientů, získala uznání spolupracujích zubních lékařů a hlavně důvěru pacientů.
Moje cesta
Mise
Vize
Moje cesta

Dentální hygiena si našla cestu ke mně v roce 2004

Po osmiletém nymburském gymnáziu jsem nastoupila na tříleté studium do soukromé VOŠ pro dentální hygienistky na Praze 2 s cílem být dobrou pomocnicí zubnímu lékaři v prevenci onemocnění zubů a dásní jeho pacientů. Osud tomu chtěl, že jsem se v posledním ročníku dostala na praxi k výborné lékařce v Senohrabech, paní doktorce Cholevové, která své znalosti předávala velmi záživně a vedla mne k pochopení postupů v léčbě zánětlivých onemocnění dásní – parodontoze

Mise

Plánuji vybudovat nejlepší vzdělávací centrum pro dentální specialisty v ČR

Místo, kde by se intenzivně učily postupy, které vedou k vyléčení klientů a umožnilo úplné předání péče o zuby a dásně do jejich rukou s kontrolami maximálně jednou ročně. Cílem mé cesty je ukázat kolegům, že nejsme jako kadeřníci, abychom dokola stejným lidem neustále obrušovali zubní kámen, ale že je možné i neochotného a líného člověka naučit nepotřebovat nás k pravidelnému čtvrletnímu čištění zubů

Vize

Přeji si, aby víc hygienistek a hygienistů umělo pomáhat léčit onemocnění parodontu a ne jen kosmeticky zkrášlovat zuby

Pečuji nejen o dentální hygienu, ale také o

Spokojenost a zdraví pacientů

Moji klienti, jejich zdraví a spokojenost, jsou pro mě vždy na prvním místě. Poskytuji precizní ošetření dentální hygieny a nadstandardní péči.
“K Janě Norkin chodím pravidelně na dentální hygienu už 14 let a jsem moc spokojená Má velmi profesionální přístup a pracuje s nejnovějšími přístroji a materiály na vyčištění zubů. Vše mi dokonale vysvětlí a pokaždé mi doporučí co a jak změnit nebo zlepšit v péči o mé zuby. Dnes už k ní dochází pravidelně i celá moje rodina.”
Sabina Kupiliková
Pacientka
“Navštěvujeme paní Norkin a jsme naprosto spokojení. Otci vyřešila potíže s paradontózou v zanedbaném stavu. Velmi citlivý přístup, přesto jaké úkony musela paní dělat, děkujeme”
Pavel Antuška
Pacient
“Podle zkušeností z jiných pracovišť mohu zodpovědně říci, že práce paní Jany je nejlepší kterou jsem zažila. Mám problémy s paradentózou, zubním kamenem a plakem a se vším si dobře poradila. Doporučila mi i pomůcky ústní hygieny které jsem předtím neznala. Je pečlivá, ošetření bezbolestné a perfektní.”
Kristína P.
Pacientka

Dentální hygiena online!