Co jinde nenajdete

Nadstandardní péče i služby

O naše pacienty pečujeme průběžně a dbáme především na prevenci. Precizní ošetření doplňují nadstandardní služby pro pacienty a nejmodernější přístrojové vybavení.

Individuální přístup
Na základě indikace vašeho zubního lékaře společně zvolíme ideální dentální pomůcky i nacvičíme techniky čištění, které Vám pomohou v boji se zubním kamenem i plakem
Recall s online objednáním
Objednat se můžete online 24/7, připomeneme Vám termín předem pomocí SMS. Myslíme na Vás a posíláme pozvánky na opakovaná ošetření - recally.
Léčebný plán a klientská zóna
Vyšetření zhodnotíme a sestavíme plán léčby včetně časové i finanční náročnosti. Jako bonus pro Vás máme klientskou zónu iklient.cz, kde máte své termíny a bezpečně uložené léčebné plány i obrazové dokumentace.

Ceny ošetření dentální hygieny

Využijte možnost výhodně si předplatit kredit na ošetření s 20% benefitem navíc pro Vás nebo Vaše blízké

Vstupní ošetření dle indikace lékaře

120 min
3630
Vyšetříme Vaše dásně pomocí indexů
zhodnotíme stav dutiny ústní
navrhneme efektivní léčebný plán
Společně zvolíme vhodnou metodu čištění zubů
včetně individuálního nácviku techniky v ústech
Dentální pomůcky jsou již v ceně ošetření
Odstraníme viditelný zubní kámen
pigmentace zubů, plak, bakterie
vyleštíme všechny ošetřené zuby

Parodontální pacient - Recall

90 min
2970
BOP – bleeding on probing
CPITN, PI – plaque index
Hloubky parodontálních kapes
Furkačních postižení, viklavosti
Zhodnocení rizika progrese onemocnění
Technika čištění zubů včetně pomůcek
Motivace klienta ke spolupráci.
Ruční odstranění zubního kamene
Odstranění pigmentací ze zubů
Mineralizace zubů

Opakované ošetření

90 min
2500
remotivace
kontrola a reinstruktáž technik
přeměření mezizubních pomůcek,
vyšetření indexů BOP, PI, CPITN
Kontrola stavu dásní
Ruční odstranění zubního kamene
očištění všech zubů od plaku,
bakterií a pigmentací
zaleštění a mineralizace všech ošetřených zubů.

Dětský pacient do 15ti let

45 min
1450
Instruktáž a motivace
Dentální pomůcky
Kontrola stavu dutiny ústní
Ruční odstranění zubního kamene
Šetrné odstranění pigmentací
Mineralizace zubů kalciovou bio pastou

Kvalitní ošetření, spokojený pacient

Děkuji za milá slova mých pacientů! Díky jejich snaze a spolupráci s námi, mají zdravé zuby a krásný úsměv

Potřebujete více informací?

Často kladené otázky

Kdo mě bude ošetřovat?
Jmenuji se Jana Norkin a pracuji jako dentální hygienistka již 14 let. Dentální hygiena je moje vášeň a Vaše bude také! Společně zlepšíme techniku čištění zubů, pomohu Vám při výběru správných pomůcek a odstraníme veškerý viditelný zubní kámen i plak. Těším se na Vás!
Co mě čeká na vstupním vyšetření?
Vyšetříme Vaše dásně pomocí indexů, zhodnotíme stav dutiny ústní a navrhneme efektivní léčebný plán. Společně zvolíme vhodnou metodu čištění zubů, včetně individuálního nácviku techniky čištění. Dentální pomůcky jsou již v ceně ošetření. Nakonec odstraníme viditelný zubní kámen a pigmentace zubů, plak, bakterie a vyleštíme všechny ošetřené zuby.
Jak se mohu objednat na dentální hygienu?
Nejpohodlnější způsob objednání se na dentální hygienu, je využít online objednání. Vyberete si termín, který Vám vyhovuje a 2 dny před termínem Vám dorazí připomínací SMS zpráva.
Ošetřujete i děti? Od kdy mají chodit na zubní hygienu?
Děti svých klientů ošetřuji, ale nespecializuji se na jejich ošetřování. Rozhodně berte děti s sebou, učí se nápodobou, nebudou se bát u zubních lékařů. Čím lépe umíte čistit vy sami své zuby, tím lépe je dokážete vyčistit i svým dětem. Rodičům doporučujeme čistit už od prvních zubů, v momentě kdy dítě umí vyplivnout, tak i s trochou dětské zubní pasty. Rodiče by měli dočišťovat zuby nejméně do deseti let věku dětí.
Nikdy jsem nebyl na zubní hygieně, ale všichni mě děsí, že to strašně bolí, mám se bát?
U nás se rozhodně nemusíte bát bolesti,
správně provedená zubní hygiena totiž bolet ani nesmí a my si zakládáme právě na preciznosti v provedení a spokojenosti našich klientů. Postaráme se o to, abyste odcházeli a vraceli se s úsměvem.
Co všechno zahrnuje v téhle ceně prohlídka vstupní a proč je to dražší než běžná hygiena?
Snažíme se klientům maximálně věnovat a ošetřit pokud možno co největší počet zubů v první návštěvě. Velmi pečlivě stav dutiny ústní vyšetříme a všechny hodnoty zaznamenáme graficky, abychom měli pevný základ k sestavení léčebného plánu a mohli porovnávat reálné výsledky léčby. Srozumitelně vás informujeme o stavu a náročnosti naší spolupráce a doporučíme vám pomůcky k individuální péči a vše si zkusíme spolu i nacvičit přímo na vašich zubech. Pomůcky dostáváte v ceně ošetření s sebou.
Poté odstraníme maximum pevných mineralizovaných nánosů a pigmentací z povrchu zubů a zuby perfektně očistíme od biofilmu-bakterií. Ošetřený povrch následně dokonale vyleštíme šetrnými japonskými produkty s minerály a domluvíme se na dalším postupu.
Je možné i zuby vybělit a v jaké ceně?
Proces bělení zubů je v naší ordinaci podmíněn perfektním stavem dásní a případných zubních výplní, nebo náhrad, bez zánětu či zubního kamene. Vaše spolupráce a schopnost se o vlastní zuby starat velmi dobře, je základ 100% úspěchu našich bělicích postupů a poté vám garantujeme trvalé vybělení bez citlivosti a dokonalý efekt bez jakéhokoli poškození tkání a vaši maximální spokojenost.
Bělení provádíme kombinovaným systémem Purewhitening ve čtyřech časově na sebe navázaných návštěvách. Kompletní balíček takového bělení u nás stojí 13.000 Kč
Zubní lékař mě za Vámi poslal, že mi pomůžete s parodontozou. Zvládnete to v jedné náštěvě?
Léčba a ošetření klientů s rozvinutým zánětlivým onemocněním parodontu - parodontozou je velice náročný jak na čas, tak zejména na míře vaší spolupráce. Jedná se minimálně o čtyři dvouhodinové ošetření v lokální anestezii, kdy základem je opět vstupní dokonalá diagnostika, následována ošetřením parodontálních kapes.
K tomu využíváme šetrný a precizní postup, jímž je pečlivá a dokonalá ruční práce nástroji PDT
v kombinaci s nejmodernějšími přístroji na trhu - německým Vector Paro systémem nové generace a japonským NSK Varios 970. Prostory kapes se v průběhu každého ošetření desinfikují a likvidují se veškeré patogenní bakterie. Aktivujeme hojící procesy a aplikujeme lokálně desinfekční gely a laky, aby zuby po ošetření kořenů nebyly citlivé a dásně se připojily zpět k zubům v co nejkratším čase a pokud možno trvale. Postupy práce máme natolik propracované, že jsme schopni vám pomoci s dlouhodobým pocitem navrácené pevnosti zubů a jejich zachováním v ústech v co největším počtu.
Léčba parodontozy je ovšem celoživotní záležitostí, tedy je potřeba neustálého dohledu a pečlivého odstraňování plaku 3x-4x v roce. Vše závisí na formě onemocnění a vaší spolupráci.

Objednejte se online ještě dnes!